Strona główna :: Video:: O filmie :: Księga gości::
      Menu

      Video:
      Aktorzy

Tytułowe chłopaki to trójka przyjaciół – Julian, Ricky i Bubbles (to Ci na górze strony). Julian (ten po prawej) uchodzi za najbardziej inteligentnego, to on planuje wszystkie działania; jako jedyny z chłopaków ma własny barak. Ricky (ten po lewej) czuje się głupszy od Juliana, ma wyrzuty sumienia, bowiem nie ukończył gimnazjum; często nie umie zapanować nad emocjami; mieszka gościnnie w samochodzie Juliana. Bubbles (ten pośrodku) jest najwrażliwszym z chłopaków, nosi okulary – denka od butelek, przygarnia bezdomne kotki oraz porzucone wózki sklepowe; mieszka w zbudowanej przez siebie szopie.

Strażnikiem parkingu jest były policjant – alkoholik Jim Lahey

jego asystentem zaś – była męska prostytutka, Randy

. "Chłopaki" często zakłócają spokój na osiedlu, toteż nie lubią się z Lahey'em i Randy'm.

Osiedlowymi popychadłami są Cory i Trevor

 

– całkowicie ubezwłasnowolnieni przez Rickiego. To na nich najczęściej zrzucana jest odpowiedzialność za przestępstwa "chłopaków".

W jednym z baraków mieszka J-Roc

 – "biały" młodzieniec usiłujący zrobić karierę "czarnego" rapera. Na ogół jednak mu się to nie udaje, bowiem pilnuje go (i mieszka z nim) nadopiekuńcza mama.

W Sunnyvale żyje także ojciec Rickiego – Ray. Wyłudza rentę, jeżdżąc na wózku i udając inwalidę. Uważa się za kalwinistę, wierzy w predestynację. Jednocześnie dużo pije, szczególnie z synem.

Na osiedlu mieszkają również kobiety: Lucy (na ogół związana z Ricky'm, ma z nim dziecko), Sarah (miewa różnych partnerów, w późniejszych seriach zaprzyjaźnia się z Corym i Trevorem), Barbara (była żona Jima Lahey'a, właścicielka osiedla), Trinity (małoletnia córka Ricky'ego i Lucy).

 

Szablon by MarSoft